FacebookGoogle+

Ето кои влизат във висшето ръководство на БСП (пълен списък)

БСП сигнализира международни институции и посланици за промяната във финансирането на политическите партии в България
50-ия Конгрес на БСП избра състава на Националния съвет.

902 гласували делегати избраха 152 члена на НС – 37 от тях от квотата на Младежкото обединение. 31 члена на Националният съвет са делегирани представители, а 4 са по право.

За председател на Общопартийна контролна комисия на БСП е избран Емил Войнов с 384 гласа.


Избраните членове на Националния съвет на БСП са:

1. Крум Зарков – 487 гласа
2. Янаки Стоилов – 451
3. Георги Свиленски – 450
4. Румен Гечев – 442
5. Александър Симов – 437
6. Кристиан Вигенин – 437
7. Борислав Гуцанов – 427
8. Атанас Зафиров – 416
9. Вяра Емилова – 408
10. Костадин Паскалев – 408
11. Борис Цветков – 404
12. Виктор Годжов – 404
13. Радослав Гайдарски – 403
14. Румен Овчаров – 394
15. Пенчо Шапков – 392
16. Петър Витанов – 391
17. Асен Гагаузов – 387
18. Бриго Аспарухов – 386
19. Донка Михайлова – 381
20. Георги Гьоков – 367
21. Крум Дончев – 365
22. Иван Ченчев – 364
23. Драгомир Стойнев – 362
24. Кирил Добрев – 361
25. Валери Сарандев – 360
26. Светлана Шаренкова – 355
27. Александър Александров – 353
28. Деница Златева – 351
29. Петър Мутафчиев – 350
30. Стоян Мирчев – 350
31. Явор Гечев – 347
32. Димитър Данчев – 345
33. Калоян Паргов – 343
34. Манол Генов – 342
35. Ивайло Лилов – 340
36. Георги Йорданов – 339
37. Анна Янева – 335
38. Филип Попов – 334
39. Таско Ерменков – 332
40. Георги Търновалийски – 330
41. Христо Проданов – 330
42. Евгени Кирилов – 324
43. Весела Лечева – 323
44. Зорница Василева – 322
45. Иван Валентинов Иванов – 322
46. Десислава Георгиева Йорданова – 321
47. Евгени Белий – 319
48. Станислав Владимиров – 319
49. Бойко Клечков – 317
50. Рабие Кьосева – 317
51. Александра Берданкова – 315
52. Тодор Байчев – 313
53. Милко Недялков – 312
54. Кристина Сидорова – 310
55. Всил Антонов – 309
56. Катя Георгиева – 309
57. Генади Събков – 306
58. Иван Ибришимов – 306
59. Никола Георгиев – 306
60. Боян Балев – 305
61. Ирена Анастасова – 305
62. Кирил Кирилов – 305
63. Венета Петрова – 303
64. Димитър Чотурков – 303
65. Йордан Младенов – 296
66. Евдокия Асенова – 295
67. Емил Хумчев – 293
68. Димитър Кочков – 290
69. Атанас Маджарски – 289
70. Силвия Стойчева -289
71. Милена Хинкова – 288
72. Боян Иванов -287
73. Габриела Величкова – 287
74. Денчо Бояджиев – 287
75. Йордан Георгиев – 287
76. Михаил Ставрев – 287
77. Иван Димов Иванов – 286
78. Таня Митова -286
79. Атанас Костадинов -285
80. Десислава Маркова – 284
81. Светла Бъчварова-Пиралкова – 284
82. Манол Манолов – 283
83. Петко Тюфекчиев – 281
84. Калин Кръстев – 280
85. Николай Тишев – 280
86. Десислава Петрова -279
87. Иван Виделов – 278
88. Марияна Маринова – 278
89. Филчо Филев – 278
90. Анна Славова – 277
91. Венелин Башев -277
92. Калинка Николова – 277
93. Невена Цачева – 277
94. Иван Таков – 276
95. Маргарита Петкова – 276
96. Емилия Жилиева – 275
97. Михаил Лисков – 275
98. Смиляна Нитова – 274
99. Росен Миланов – 273
100. Виолета Христодулова
101. Мариана Бояджиева – 271
102. Мирослав Михайлов -271
103. Свилен Атанасов – 271
104. Антон Кутев – 270
105. Марин Пенков – 270
106. Атанас Петков – 269
107. Добрин Данев – 266
108. Кольо Милев – 266
109. Огнян Стоянов – 266
110. Радка Тошева – 266
111. Георги Стоянов Георгиев -265
112. Цветан Лацов – 265
113. Николина Цолова – 263
114. Павел Михайлов – 263
115. Радослав Илиевски -263

Избраните членове от младежката квота на Националният съвет са:
1. Петя Михалевска – 358
2. Антонио Василев – 353
3. Богдан Кирилов – 351
4. Цветелина Пенкова – 348
5. Деница Китанова – 340
6. Николай Гочев – 340
7. Камен Тодоров – 337
8. Веселин Пенчев – 336
9. Ленко Петканин – 334
10. Момчил Неков – 324
11. Емануил Аргилашки – 319
12. Атанас Атанасов – 316
13. Иван Цанов – 310
14. Мирослава Гатева – 306
15. Георги Ангелов – 305
16. Диана Ласонина – 302
17. Иван Петков – 302
18. Валери Митов – 300
19. Галин Дурев – 299
20. Васил Стоянов – 298
21. Станислав Стоенчев – 295
22. Марио Ташев – 294
23. Теодора Овчарова – 294
24. Еньо Савов – 293
25. Атанас Телчаров – 292
26. Костадин Харисков – 289
27. Йордан Влахов – 288
28. Илия Христов – 284
29. Теодора Халачева – 282
30. Стоянка Балова – 279
31. Пламен Владимиров – 278
32. Красимир Карамфилов – 277
33. Павел Пешов – 277
34. Ваня Маникатева – 275
35. Надежда Мидюрова – 273
36. Константина Карабоюкова – 272
37. Иван Мандински – 268

Избраните за членове на ОПКК са:
1. Гергана Алексова – 522
2. Венелина Арнаудова – 499
3. Марио Трайков – 435
4. Емил Войнов – 403
5. Валентина Богданова – 354
6. Диана Карамфилова – 345
7. Борислав Кръстев – 341
8. Антоанета Георгиева – 325
9. Антония Шейредова – 325
10. Александър Манолов – 323
11. Керанка Кунева – 322
12. Валерия Гетова – 317
13. Пламен Пувков – 316
14. Атанас Николов – 308
15. Петър Янев – 306
16. Янка Сачкова – 304
17. Ивайло Василев – 294
18. Галин Господинов – 293
19. Константин Смилев – 292
20. Кремена Лалева – 288
21. Ралица Велизарова – 288
22. Емил Бехар – 286
23. Стансилав Жеков – 283
24. Валентин Петков – 282
25. Костадинка Аврамова – 280
26. Костадин Арнаудов – 276
27. Ивелина Виденова – 273
28. Ралица Андреева – Любенова – 263
29. Ивайло Георгиев – 262
30. Жана Иванова – 259
31. Катя Петрова – 256
Избраните за делегирани представители в Националния съвет са:
1. Благоевград – Владимир Москов
2. Бургас – Стойко Танков
3. Варна – Павел Раличков
4. Велико Търново – Пламен Чернев
5. Видин – неизбран
6. Враца – Дафинка Замфирова
7. Габрово – Трифон Панчев
8. Добрич – Даниел Йорданов
9. Кърджали – Милко Багдасаров
10. Кюстендил – Станислав Павлов
11. Ловеч – Минчо Казанджиев
12. Монтана – Георги Димов
13. Пазарджик – Петя Цанкова
14. Перник – Мирослав Стоицев
15. Плевен – Стефан Бурджев
16. Пловдив – Георги Гергов
17. Пловдив област –Веска Ненчева
18. Разград – Даниел Йорданов
19. Русе – Пламен Рашев
20. Силистра – Данаил Николов
21. Сливен –Деян Дечев
22. София 23-ти район – Орлин Ваташки
23. София 24-ти район – Николай Маринов
24. София 25-ти район – Стефан Василев
25. София област – Владимир Георгиев
26. Смолян – Панталей Мемцов
27. Стара Загора – Румяна Динева
28. Търговище – Илия Илиев
29. Хасково – Емилия Масларова
30. Шумен – Лили Петрова
31. Ямбол – Нели Славова

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!

loading...

Ние не разполагаме с ресурсите да проверява информацията, която достига до редакцията и не гарантираме за истинността ѝ, поради което, в края на всяка статия е посочен източникът ѝ, освен ако не е авторска. Възможно е тази статия да не е истина, както и всяка прилика с действителни лица и събития да е случайна.

Стани член на БСП

Новини по региони

Видин Монтана Враца Плевен Ловеч Габрово Велико Търново Търговище Русе Разград Силистра Добрич Шумен Варна Бургас Сливен Ямбол Стара Загора Хасково Кърджали Пловдив Смолян Пазарджик Благоевград Кюстендил Перник София област София

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!