България е парламентарна република

Не пропускайте

България е парламентарна република

Парламентарна република
Имаме разделение на властите.
Законодателна, изпълнителна и съдебна.
За Органите за сигурност са виновни всички правителства от 1990 година до сега. Както и за създаване на корупция и неефективната борба с нея. Върховенство на закона.

Трябва да сме солидарни с Европа против нищетата, бедността, равенство, солидарност.
А не да сме съгласни в училищата децата ни да учат за хомосексуализъм. Нали сме християни, тогава да сме против тези морални извращения.
Днес дори и мюфтията се изказа против истанбулската конвенция.
Парламента трябва да работи за благото на народа, за тези, които са ги избрали.

И трябва да се гласува член – тези, които са те избрали да могат и да те отзоват. Трите кита на държавата са сигурност, образование, икономика.
Затова да творят закони, а не да получават само заплати.
Суверена е народа, помнете.

Това коментира пред нас Марио Трайков !

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Bulpress!

Подобни новини

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

Последни новини